WSPÓŁPRACA

Profesjonalna współpraca
bbcos_logo_a1

BBCOS WSPÓŁPRACUJE JUŻ OD KILKU LAT  NA TERENIE POLSKI Z PROFESJONALNYMI SALONAMI FRYZJERSKIMI. MYŚLĄ PRZEWODNIĄ DYSTRYBUCJI FIRMY JEST DOSTARCZENIE PROFESJONALNYCH, INNOWACYJNYCH I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW DO STYLIZACJI I PIELĘGNACJI WŁOSÓW.

MARKA TA DĄŻY ABY PRODUKT PROFESJONALNY MÓGŁ ZNALEŹĆ SIĘ W RĘKACH PROFESJONALNYCH FRYZJERÓW, KTÓRZY SĄ W STANIE W 100% WYKORZYSTAĆ WSZYSTKIE POZYTYWNE WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTÓW.

TO FRYZJER – PROFESJONALISTA JEST W STANIE DOBRAĆ DLA KLIENTA ODPOWIEDNIE PRODUKTY DO STYLIZACJI I KOLORYZACJI WŁOSÓW. TO TYLKO FRYZJER ZWIĄZANY Z MARKĄ BBCOS JEST W STANIE DOBRAĆ ODPOWIEDNIE PRODUKTY DO STOSOWANIA PRZEZ KLIENTA W DOMU.

FIRMA KANEL JAKO DYSTRYBUTOR BBCOS NA TERENIE POLSKI, ORAZ DYSTRYBUTORZY REGIONALNYMI SĄ W STANIE WDROŻYĆ ZASADĘ, ŻE PRODUKT PROFESJONALNY MOŻNA W PEWNY SPOSÓB NABYĆ TYLKO U PROFESJONALISTÓW. TO FRYZJER JEST JAK LEKARZ WŁOSÓW – TO ON WIE JAKI SPECYFIK ZALECIĆ KLIENTOWI.

FRYZJER – LEKARZ – SPECJALISTA TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, GWARANCJA PROFESJI I DOSTĘPU DO NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW.

BREND BBCOS WDRAŻA POWYŻSZE ZASADY PRZEZ CYKLICZNE SZKOLENIA I NIEUSTANNE DOSKONALENIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI FRYZJERÓW SKUPIONYCH W OKÓŁ MARKI. TO WSPÓŁPRACA Z MARKĄ MOŻE ZAPEWNIĆ, ŻE FRYZJER TO ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI.